Revolution Slider Error: Slider with alias home-university not found.
Maybe you mean: 'home-page'

ARTSUW

ARTSUW

ARTSUW

ARTSUW

ARTSUW

ARTSUW

Welcome

university
There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

Read More

Events

Create your free account now and get immediate access to 100s of online courses.

Popular Courses

6735
ENROLLED STUDENTS
59
LESSONS
243
5 STARS RATING
35
VIDEO

Latest News

Education news all over the world.

Ivan Mach
17. 8. 2016

Krůta po mexicku (1 porce)

Ivan Mach
17. 12. 2017

Cuketa plněná couscousem

Trusted by over 6000+ students

Join our community of students around the world helping you succeed.

What People Say

How real people said about Education WordPress Theme.

if_user_male_172625

Jiří B.

Dobrý den,
s kurzem jsme byli moc spokojeni a smekám před Vámi. Těch vědomostí a hlavně zkušeností…To je obdivuhodné. Jste můj velký vzor a dále se budeme vzdělávat. Včera jsme si s přítelkyní koupily Anatomii od pana Radomíra Čiháka. Je to převážně latinsky, takže se už učíme Latinu :-) Jiří

if_user_male_172625

Jindřich R.

Už tomu bude rok, co jsem se zúčastnil kurzu Poradce pro výživu NUTRIS. Doplňky stravy jsou mé velké hobby již od roku 1994. Čili dostatečně dlouhou dobu, abych o nich něco málo věděl. Už od roku 1997 jsem si říkal, že by to chtělo mít oficiálně potvrzeno, že se v této oblasti „vyznám“ a vím, jaké látky kdy a jak užívat. No jo, ale dlouhá studia nejsou pro mě. Ještě tak měsíc, možná dva, ale ne léta.
V Anglii, kde jsem několik let žil, jsem dostal nabídku (možnost) studovat na MMU. Můj manager si mě chtěl udržet, když se dozvěděl, že bych rád studoval a z tohoto důvodu jsem se chtěl přestěhovat do Edinburghu. Tam, na MMU bych možná překousnul x let sezení nad učebnicemi. Možná. Nicméně osud chtěl, abych se opravdu do Edinburghu přestěhoval, ale ze školy sešlo.
Při surfování na netu jsem narazil na kurz NUTRIS. Říkám si paráda a okamžitě začínám zjišťovat více o tomto kurzu. Při hledání narážím na informaci, že odborným garantem kurzu je Ing. Ivan Mach CSc. Ten pan Mach, jehož odborné články a publikace mi toho tolik daly… Už mě zajímá pouze jedno, jak dlouho ten kurz trvá. Pokud by se dal „sfouknout“ během dovolené, tak bych byl rád. No nedal. Říkám si sakra. Já jsem v Londýně (zase jsem se přestěhoval :-)) a kurz je v Praze a trvá déle než měsíc. Tolik dovolené nemám.
Před rokem jsem to vyřešil, no spíše udělal chybu a přijel do ČR. Hned v září jsem nastoupil do kurzu a prvním přednášejícím byl Ivan Mach. Pana Macha jsem už několikrát před tím viděl na vlastní oči, ale toto bylo něco jiného. Teď jsme seděli v učebně a naslouchali jeho výkladu. Po prvním dnu jsem měl skvělý pocit, což jsem ve škole nikdy neměl (kromě přestávek), které mě na rozdíl od těch 45 nudných :-)minut bavily. Další den (neděle) mě také zaujal. Nemohlo to být lepší. Následující víkendy přednášeli další lektoři. No lektoři, nebál bych se použít slova kapacity v jejich oblastech působení.

Každý z nich měl trochu jiný pohled na danou látku a to bylo to, co se mi líbilo. Díky tomu, jsem se dozvěděl informace z obou táborů. Táborů těch, kteří byli pro a těch, kteří byli proti – nebo více „opatrní“, pokud šlo o některé nutričně významné látky.
Ty čtyři víkendy utekly jako voda a byla tu obhajoba seminární práce. Pro mě naštěstí zdárná.

if_user_female_172621

Janka D.

Ďakujeme Vám pán Mach za vynikajúci kurz obsahovo i organizačne pripravený na vysokej úrovni. Dnes ráno som sa zobudila do nového dňa s nostalgiou, budú mi chýbať vaše prednášky, váš humor ,prednášky ďalších odborníkov a výborný kolektív.Na váš kurz výživového poradcu som sa chystala už dávno,teraz sa to konečne podarilo a som z neho taká nadšená, že mám chuť absolvovať ďalšie a ďalšie,pretože vzdelávať sa vo výžive je pre mňa,osobnú trénerku,veľmi dôležité a nemá hranice. Už teraz sa teším na nasledujúce!!! Janka

if_user_female_172621

Lucie

Dobrý den pane inženýre, chci Vám jen napsat, jak moc se mi líbí všechny vaše přednášky a uspořádání kurzu, který právě probíhá ve Vestci. O tomto víkendu jste mě velmi inspiroval k možné spolupráci s lékaři. Uvědomila jsem si, že ze své praxe na interně a gynekologii mám více známých lékařů, se kterými pevně věřím, bude možná spolupráce. A nejenom to, inspiroval jste mě také v možnosti spolupracovat s mým manželem, zubním lékařem. Když jsem mu to říkala, byl mile překvapen. Sám je zastáncem zdravé výživy a pohybu. Napadlo mě, že bychom spolu mohli vytvořit plakát nebo letáčky na téma Vliv výživy na kvalitu zubů nebo možná i nějaký článek, který by se dal publikovat v místních novinách – tedy jestli nejsem moc naivní. Jsem nadšena poradenstvím životního stylu a chci se na něm podílet co nejaktivněji (i když ne formou přednášek, spíše formou publikování článků, protože nejsem přednášející typ). Velmi si vážím možnosti být Vaší žačkou. Děkuji, těším se na další přednášky.

if_user_female_172621

Ivana E.

Začiatkom tohto roku som absolvovala kurz Nutris – Poradca pre výživu v Prahe. Týmto by som sa chcela zo srdca poďakovať za to, čo robíte a že dávate ľuďom prostredníctvom vašich kurzov šancu stať sa výživovým poradcom. Od ukončenia kurzu sa vo výžive neustále vzdelávam, čítam množstvo publikácii a ja i moje okolie žijeme zdravým životným štýlom. Na vašich kurzoch som sa naučila, že keď človek naozaj chce a ide za svojim snom, všetko sa dá. Vďaka kurzu a následnej praxi som sa uistila, že som našla to, čomu chcem venovať svoj život a v čom chcem stále napredovať. Neustále sledujem vaše stránky a s nadšením čakám, kedy budete organizovať seminár na Slovensku. Na kurze som sa naučila nie len nové poznatky ohľadom stravy, ale taktiež mnoho o podnikaní vo výživovom poradenstve, a vďaka Vám mám už teraz desiatky klientov, ktorým sa zmenil život. Preto Vám aj celému vášmu tímu, skvelej Petre, ktorá je veľkou oporou, taktiež všetkým odborníkom vášho kurzu patrí veľké ĎAKUJEM nie len za mňa, ale za všetkých ľudí v našom kraji, ktorým som pomohla schudnúť a tým aj zlepšiť kvalitu ich života. S úctou Ivana E.

if_user_female_172621

Jitka M.

Velmi děkuji za znalosti, které jste nám trpělivě předávali, za ochotné odpovědi na otázky, které jsme Vám vytrvale kladli, za organizaci, která byla perfektní, a milou komunikaci. Svoji spokojenost si nenechám jen pro sebe, nýbrž Váš kurz velmi ráda dále doporučím. Těším se na další společné setkávání a vzdělávání.

if_user_female_172621

Dita H.

Kurz předčil má očekávání (proto ten věčný úsměv na tváři :-)). Děkuji za přátelskou atmosféru a za tu spoustu informací, které jste nám předávali tak srozumitelnou formou. S vědomím, že jsem teprve na začátku, se už teď těším na další vzdělávání, semináře…

 

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

[mc4wp_form id=”3101″]