Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading

Software

Nabízíme Vám speciálně sestavený program Nutris vyvíjený od roku 2007 a postupně modernizovaný, aby co nejvíce vycházel z potřeb výživových poradců. Poskytuje uživatelům vysoký komfort, pokud jde o diagnostikování klientů, výrazně širší databázi potravin, vkládání zbrusu nových potravin, jež se právě objevily na trhu, vytváření protokolů pro klienty se suplementačními plány a recepty. Součástí programu jsou i vzory jídelníčků, s nimiž můžete dále pracovat a přizpůsobit je potřebám vašich klientů. Autory programu jsou Ing. Ivan Mach, CSc. a programátor Pavel Janda. Novou verzi programu usnadňujícího zhotovování jídelníčků klientům si můžete objednávat tímto způsobem:

 

1. Demo-verze programu Nutris® k vyzkoušení, s níž si můžete sestavit max. 3 klientské jídelníčky, je ke stažení jako samorozbalovací demo v souboru Nutris.exe. Program lze spustit pouze 9 x.

2. Chcete-li program Nutris® zakoupit, vyplňte registrační formulář a zašlete na účet uvedený ve formuláři příslušnou částku tj. 4000,- Kč. V zaplacené částce jsou všechny aktualizace programu včetně eventuálních nových funkcí po dobu jednoho roku od zaplacení. Pro členy Aliance výživových poradců ČR, kteří jsou řádnými členy, poskytujeme slevu 1000,- Kč a zakoupení programu a bezplatný upgrade programu po dobu 2 let od zakoupení.

3. Poté si zaplacený program na základě zaslaných údajů zaregistrujete; tím se z DEMO programu stane plnohodnotná verze a můžete podle návodu pracovat.

4. Program je možno také instalovat na tablety iPad a dále všechny počítače Apple s operačním systémem MacOS.

5. Pro seznámení s programem navštivte praktický kurz Nutris, který je věnován práci s programem a sestavování jídelníčků v praxi.

6. Pro zájemce nabízíme i jednodenní individuální kurz výuky práce s programem Nutris Pro ( 2 , max. 3 studenti). Jde o interaktivní školení (možná realizace i na vašem počítači), kdy student sám zvolí charakter i tempo probrané látky. Termíny se dohadují individuálně; začátek školení je v 10 hod. a konec v 15 hod. vč. 30 min. přestávky na oběd (není v ceně kurzu). Cena: 3 000,- Kč/osobu.

 

Veškeré dotazy ohledně podpory užívání programu adresujte prosím na nutris@me.com 

tel: p. Janda 602663556

 

 

http://www.nutris.net/wp-content/uploads/2011/09/image002-300x276.jpg

 

 

 Omezení při stahování programu:

 

© 2007 - 2014 Nutris®