Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading

Kurzy a semináře

Obecné informace: Ceny kurzů, slevy a číslo účtu


Řazeno dle kategorií

Seřadit chronologicky


základní kurz

Základní kurzy Poradce pro výživu

Oblíbený základní kurz, který obsahuje komplex přednášek o výživě na různá významná témata, která by měl poradce ovládat. Kurz je určen především pro zájemce o výživu a začínající výživové poradce, spektrum znalostí si zde však rozšíří i již fungující poradci.
Praxe

Sestavování jídelníčků a nutričních doporučení

Sestavení jídelníčku pomocí programu, užitečné „vychytávky“ při výpočtech a odhadech, jak s programem co nejefektivněji a rutinně pracovat, vlastní databáze potravin, klientů a jídelníčků, jak jej lze získat a další užitečné rady k programu, řešení často opakovaných případů (využití modelů) atd.
sport

Sportovní výživa a poradenství ve sportu

28. 09. 2017 - 10. 01. 2018 | Kurzy

IQ pohyb
Nádražní 740/56, Praha 5
Kurz probíhá
Chcete se stát trenérem nebo instruktorem? Udělejte krok správným směrem a vyberte si jeden z rekvalifikačních kurzů IQ pohyb Akademie (instruktor kondičního posilování, jógy, pilates, zdravotní TV) a využijte tak SLEVU 10% Z CENY KURZOVNÉHO PRO STUDENTY NUTRIS !!!
business

Komplexní systém výživového poradenství

Nejsou vypsané žádné kurzy

seminar

Vzdělávací jednodenní semináře

Kulatý stůl: Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. + PharmDr. Richard Pfleger, Ing. Ivan Mach, CSc. – moderátor Vzhledem k tomu, že přednášky těchto lektorů trvale vzbuzují Váš zvýšený zájem, takže po jejich skončení stojíte „ve frontě“ s dalšími dotazy a dokonce s některými výživovými problémy, které byste chtěli pomoci vyřešit, konzultovat nebo se v nich zorientovat, rozhodli jsme se vypsat tento nový formát semináře – kulatý stůl, v němž budete Vy určovat témata pro odborníky

Konference

Nejsou vypsané žádné kurzy

© 2007 - 2014 Nutris®