Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading

Kurzy a semináře

Obecné informace: Ceny kurzů, slevy a číslo účtu


Řazeno chronologicky

Seřadit dle kategorií


28. 09. 2017 - 10. 01. 2018 | Kurzy

IQ pohyb
Nádražní 740/56, Praha 5
Kurz probíhá
Chcete se stát trenérem nebo instruktorem? Udělejte krok správným směrem a vyberte si jeden z rekvalifikačních kurzů IQ pohyb Akademie (instruktor kondičního posilování, jógy, pilates, zdravotní TV) a využijte tak SLEVU 10% Z CENY KURZOVNÉHO PRO STUDENTY NUTRIS !!!
Prázdninový certifikovaný intenzivní kurz k získání živnostenského listu - Poradce pro výživu se sportovním vyžitím, po celou dobu kurzu volný vstup do Sportcentra Koloseum Plzeň (www.sport-plzen.cz) a možnost doplňování bílkovin proteinovými nápoji! (www.koloseumnutrition.cz/cs)
Akce plná kondičního a zdravotního pohybu pod vedením zkušených lektorů IQ pohyb Akademie. Program, přihlášky a více informací na: https://www.iqpohyb.cz/kurz/13-kongres SLEVA PRO STUDENTY NUTRIS - 10%
Oblíbený základní kurz, který obsahuje komplex přednášek o výživě na různá významná témata, která by měl poradce ovládat. Kurz je určen především pro zájemce o výživu a začínající výživové poradce, spektrum znalostí si zde však rozšíří i již fungující poradci.
© 2007 - 2014 Nutris®