Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading

Odborní garanti kurzů a seminářů Nutris

Ing. Ivan Mach, CSc. hlavní odborný garant
MUDr. Dita Pichlerová boj s obezitou
Dominika Marková preventivní výživa
Bc. Monika Divišová podnikání ve výživovém poradenství
Mgr. Margit Slimáková, Ph.D. výživa dětí a mládeže a výživové směry
Ing. Aleš Máslo doplňky stravy a sportovní výživa v poradenství
MUDr. et Ing. Alexandra Hochmanová psychologie výživy

 

Bc. Monika Divišová

 

odborný garant Nutris pro podnikání ve výživovém poradenství

Mojí misí je pomáhat lidem k tomu, aby se cítili dobře, byli zdraví a mohli tak vést spokojenější život. Osobně provázím klienty na cestě za optimálním jídelníčkem a životním stylem. Již dvanáct let pracuji s týmem výživových poradců Wellnessia, kteří odvádí špičkovou práci a ročně pomůžeme více než 300 klientům. Moje působení jako lektorka v kurzech Nutris a předávaní mých zkušeností je jen dalším přirozeným krokem k tomu, aby co nejvíce lidí brzo vědělo o tom, že to, co jíme, zásadně ovlivňuje, jak se cítíme a jaký je náš zdravotní stav.

 

MUDr. Dita Pichlerová

odborný garant Nutris pro prevenci obezity a cukrovky 2. typu

Jako obezitolog jsem uvítala možnost spolupracovat s Nutris a Aliancí výživových poradců, protože bez dobrých nutričních poradců si nedovedu svoji práci představit. Jako lektorka spolupracuji v řadě seminářů a kurzů Nutris již několik let a jsem ráda, že mohu své znalosti a zkušenosti předávat touto cestou dál.

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

odborný garant Nutris pro vědeckou činnost

Kdo jiný by měl veřejnosti pomáhat ve zvládání džungle současné reklamní agitky výrobců a dovozců levných potravin? Pokud jde o primární prevenci v oblasti výživy, zatím neexistuje jiná možnost než ta, kterou nabízí Aliance výživových poradců, která je odborným garantem kurzů Nutris. Tímto vyjadřuji činnosti Aliance a Nutris plnou podporu, proto jsem i sám lektorem na kurzech Nutris.

© 2007 - 2014 Nutris®