Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading

Bc. Monika Divišová

je poradkyně pro výživu, wellness kouč a spoluzakladatelka centra péče Wellnessia. Sama na sobě si již v dětství potvrdila, že správně nastaveným jídelníčkem se lze zbavit nepříjemných zdravotních problémů. Po vysoké škole pracovala v zahraničí (Indie, Holandsko, Anglie), kde měla možnost absolvovat i většinu svého odborného vzdělání.
Již více než dvanáct let provází klienty na cestě zdravého hubnutí a optimální váhy. Není příznivec počítání kalorií ani striktních diet; svým přístupem dokáže přirozeně nadchnout pro zdravé stravování, její rady a řešení jsou velmi praktické a reálné pro dlouhodobou změnu životního stylu.
Monika je lektorkou a členem Aliance výživových poradců, pravidelně publikuje v tisku a je spoluautorkou několika knižních publikací. V současné době vede Well Semináře, kde pomáhá výživovým poradcům se zavedením teoretických poznatků o výživě do praktické práce s klienty.
Jako ředitelka centra Wellnessia má za cíl: „…vytvořit elitní tým nutričních poradců a koučů, se kterým budeme dodávat kvalitní servis a podporu všem, kdo se budou chtít naučit zdravě stravovat a pečovat o svou kondici.“

© 2007 - 2014 Nutris®