Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading

Bc. Monika Divišová

Bc. Monika Divišová

je lektorka, celostní nutriční průvodkyně a spoluzakladatelka firmy Wellnessia. Sama na sobě si již v dětství potvrdila, že správně nastaveným jídelníčkem se lze zbavit nepříjemných zdravotních problémů. Po vysoké škole pracovala v zahraničí (Indie, Holandsko, Anglie), kde měla možnost absolvovat i většinu svého odborného vzdělání.  Je také praktikant trauma-terapeutické techniky Somatic Experiencing.

Již více než 17 let let provází klienty na cestě zdravého hubnutí a optimální váhy. Není příznivec počítání kalorií ani striktních diet. Její laskavý a pevný přístup dokáže pohnout i s dlouholetými návyky, její vášeň pro zdraví je nakažlivá, její rady a řešení jsou velmi praktické a reálné pro dlouhodobou změnu životního stylu. Je autorkou systému celostního nutričního poradenství, které učí nejen odbornou veřejnost. Stovkám lidí pomohla najít vlastní způsob zdravého stravování a tím pozitivně ovlivnit svoje zdraví a kvalitu života.

Monika je lektorkou a členem Aliance výživových poradců, pravidelně publikuje v tisku a je spoluautorkou několika knižních publikací. Jako ředitelka centra Wellnessia má za cíl: „…vytvořit elitní tým nutričních poradců a koučů, se kterým budeme dodávat kvalitní servis a podporu všem, kdo se budou chtít naučit zdravě stravovat a pečovat o svou kondici.

© 2007 - 2014 Nutris®