Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading

Ing. Peter Tatarka

 

Vzdělání:

2002 Absolvent Technické univerzity, Hutnické fakulty v Košících

2003 Absolvent Trenérské školy Petra Stacha a získání trenérského osvědčení

2012 Absolvent odborného kurzu Poradce pro výživu - NUTRIS

 

Trenérskou praxi provozuji od roku 2003 popři zaměstnání, od roku 2010 již jako hlavní pracovní činnost. Získáním certifikátu výživového poradce se moje služby rozšířili i o tuto činnost.

Věnuji se klientům všech věkových kategorií s rozličnými cíly od redukce hmotnosti, zlepšení kondice, odstranění svalových disbalancí, nabírání svalové hmoty, tvarování postavy až po přípravu na soutěž. Trénink i stravu přizpůsobuji jejich cílům a možnostem. Kromě posilovacích strojů a činek, taky využívám širokou škálu sportovního náčiní, kde se využívá jenom váha vlastního těla a gravitace - od TRX – závěsného systému, BOSU, expandery, kettlebell, posilovací pytle, míče..

 

Taky v oblasti výživy aplikuji nejnovější poznatky zdravého racionálního stravování pro širokou veřejnost. Své bohaté zkušenosti a vědomosti uplatňuji také u specifického stravování ve vrcholovém fitness, ve všech fázích přípravy až po před soutěžní superkompenzaci.

 

Znalosti ohledně tréninku a výživy jsem čerpal už dávno před získáním certifikátů, jelikož se věnuji vrcholové kulturistice již 18 let.

 

V kulturistice soutěžím téměř bez přestávky od roku 1998. Moje nejvýznamnější úspěch jsou:

 

Několikanásobní Mistr Slovenska

Několika násobní i absolutní vítěz Tatranského poháru

Dvakrát stříbro z Mistrovství Evropy

Dvakrát zlato z toho jednou Absolutní vítěz Mistrovství Evropy

Vítěz Světových her

Bronz z Mistrovství Světa

 

 

 

 

© 2007 - 2014 Nutris®