Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading

Ing. Petra Schäferová

Ing. Petra Schäferová vystudovala Fakultu Ekonomiky malých a středních podniků  na Západočeské univerzitě a dále Provozně ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě.  Dlouhá léta úspěšně působila na lektorských a vedoucích pozicích v pojišťovnictví. Po desetiletém působení na pozici obchodní ředitelky se rozhodla pro opuštění finanční sféry  a společně s manželem založila společnost zabývající se zdravým životním stylem – Fitkouč, s.r.o.  Ve společnosti zastává roli výživového specialisty a osobního kouče, kde úročí své znalosti z oboru výživy získané jednak neustálým sebevzděláváním se v oblasti výživy a dále vzděláním získaným zejména na dalších odborných seminářích.  Se svými klienty pracuje komplexně na změně jejich životního stylu včetně hledání a realizace vhodných pohybových aktivit, kde využívá svých sportovních zkušeností z oblasti fitness. (Jako lektorka různých forem aerobiku, instruktorka fitness TONUS).

„Fitkouč je naší osobní filozofii, která se stále rozvíjí s postupujícím časem, získanými zkušenostmi a neustálým sebevzděláváním ve sféře výživy a fitness. Hledáme pro sebe i své klienty cesty, kterými chceme jít.  Nejsme zastáncem tabulek, počítání kalorií a pravidel přes které nejede vlak. Každý klient je jiný a my mu pomáháme hledat tu jeho cestu za vysněnou postavou, zlepšením zdravotního stavu nebo prostě touhou po zdravém způsobu života.

Podle toho, co říkáme svým klientům, sami žijeme a vše máme vyzkoušeno sami na sobě.

V letech 2012 a 2013 působila jako lektorka výživových kurzů Petra Stacha. Vede vlastní výživové semináře, věnuje se konzultační činnosti se začínajícími výživovými poradci a osobními trenéry.

© 2007 - 2014 Nutris®