Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Absolvent Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlově v Praze. Od absolutoria pracoval převážně v lékařských oborech – klinické biochemii, experimentální imunochemii na pražské lékařské fakultě a poté 20 let jako vědecký pracovník v oboru fyziologie a dietologie vrcholového sportu. Je autorem desítek vědeckých prací, zabývajících se fyziologií a biochemií sportu. Příležitostně přednáší na obou českých fakultách tělesné výchovy a sportu.
V letech 1995-1999 spolumajitel firmy Nutrend, zabývající se produkcí speciálních doplňků výživy sportovců, autor receptur rozsáhlého sortimentu doplňků stravy na trhu a dosud velmi úspěšných potravinových doplňků vlastní koncepce, realizovaných firmou NUTREND a.s., a několika dalších, realizovaných firmou Aminostar. Autor většiny produktů řady Laktofit (Promil PML Nový Bydžov). Autor produktů SPEED8 a TurboFat Killer pro firmu Wellness Food. Spoluautor stimulujícího nápoje KAMIKAZE pro firmu Tecfood.
Konzultant několika firem, dovážejících potravinové doplňky (Simply you, StarLife). Dopisovatel magazínů, věnujících se sportu a životnímu stylu, včetně polského magazínu Swiat kulturystyky.
Již pátým rokem spolupracovník ČT v pořadu, věnovaném výživě Pod pokličkou.
Soukromý poradce pro výživu profesionálních sportovců a pro léčebnou výživu (včetně obezity).
Autor úspěných vědecko-populárních publikací zabývajících se výživou.

© 2007 - 2014 Nutris®